« Březen 2021 »
POÚTSTČTSONE
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Cloudová protokolovací služba na podporu inovativních bezpečnostních aplikací

 

 

 

Cortex Data Lake

 

Útočníci neustále mění taktiku, a tak komplikují rozpoznávání útoků. Pro odhalení úhybných hrozeb a prevenci úspěšných kybernetických narušení musí organizace být schopny provádět vyspělé analýzy všech dostupných dat. Bezpečnostní aplikace, které tyto analýzy provádějí, potřebují přístup ke škálovatelné úložné kapacitě a výpočetnímu výkonu. Palo Alto Networks Cortex Data Lake je cloudová služba pro síťové protokoly včetně veškerých kontextových informací, které generují naše bezpečnostní produkty NGFW a Prisma Access Cloud Service. Cortex Data Lake díky svému cloudovému přístupu umožňuje zákazníkům shromažďovat neustále narůstající objemy dat bez nutnosti plánovat lokální výpočetní a úložní kapacitu. Cortex Data Lake je základem aplikačního frameworku Palo Alto Networks, což je škálovatelný ekosystém bezpečnostních analytických aplikací, které v souhře s vynucovacími body Palo Alto Networks dokážou odvracet i ty nejvyspělejší útoky. Už vás nebude omezovat, kolik hardwaru máte k dispozici nebo jak rychle dokážete nasazovat senzory.

 

Hlavní výhody

  • V prostředí výkonného, elastického cloudu provádí analýzy velkých objemů dat.
  • Zjednodušuje provoz odstraňováním aktivit potřebných k provoznímu zajištění protokolovací kapacity.
  • Pomáhá pohotověji reagovat na měnící se firemní potřeby, a tak zvyšuje agilnost.

Agilní a jednoduché řešení

Posouzení nároků protokolovací infrastruktury na místo, napájení, síť a vysokou dostupnost si žádá čas a úsilí. Veškerá agilnost nasazení protokolovacího řešení na vlastním zařízení závisí na rychlosti dodávky, instalace a konfigurace hardwaru. A navíc průběžná údržba a monitorování protokolovací infrastruktury vyžaduje neustálé vynakládání zdrojů na složité činnosti, které pro firmy nejsou stěžejní oblastí podnikání. Cortex Data Lake je plně škálovatelná od okamžiku, kdy ji začnete používat. Není třeba čekat na dodání hardwaru ani věnovat čas plánování místa, napájení a zajištění dostupnosti. Postaráme se o všechny aspekty infrastruktury včetně úložné a výpočetní kapacity a poskytneme vám analýzy, které se rovnou dají prakticky využít. Pokud už máte na svém hardwaru nainstalované komponenty Log Collector, služba Cortex Data Lake je může snadno doplnit.

Kapacitu Cortex Data Lake nakoupíte podle svých aktuálních potřeb na zpracování protokolů. Pokud se vaše požadavky v budoucnu změní, můžete plán kdykoli změnit podle nových potřeb. Možnost službu Cortex Data Lake rychle nakoupit a nasadit vám umožní pohotově reagovat na potřeby firmy.

 

Optimální ekonomický model

Bezpečnostní produkty generují velké objemy cenných dat, jejichž korelací se dají odhalovat dobře maskované hrozby a předcházet útokům. Ovšem na smysluplné využití těchto dat a jejich převádění na prakticky použitelné informace potřebují organizace cenově dostupný způsob, jak jich co nejvíc ukládat, zpracovávat a analyzovat.

Kombinace služby Cortex Data Lake a komponent Log Collector poskytuje dokonalý přehled pro sladění nákupu protokolovací kapacity s vaším preferovaným ekonomickým modelem. Log Collectory, které máte nainstalované na svém vybavení, můžete dál používat tam, kde je máte nebo kde jejich používání vyžadují předpisy. Tyto kolektory můžete doplnit cloudovou službou Cortex Data Lake, když potřebujete pokrýt kapacitní nároky nových míst nebo rychle se měnící firemní potřeby. Podle toho, jaký ekonomický model vám vyhovuje víc.

Panorama dokáže analyzovat veškerá protokolovaná data a poskytne vám praktické poznatky bez ohledu na to, jestli jsou protokoly uložené v Log Collectorech, nebo v cloudové službě Cortex Data Lake. Bez ohledu na to, kde se data nacházejí, poskytuje Panorama bezkonkurenční přehled o síti a hrozbách.

Vyzkoušejte si produkty Palo Alto Networks na vlastní infrastruktuře

 

Stáhnout trial