« Březen 2021 »
POÚTSTČTSONE
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Zúročte naše bohaté zkušenosti

Best Practice Assessment

Velmi efektivní nastroj pro kontrolu a optimalizaci nastavení je zdarma a je určen pro všechny zákazníky Next-Generation Firewall, Advance Endpoint Protection TRAPS.

Nástroj pro vyhodnocování Best Practice Assessment (BPA) hodnotí konfiguraci zařízení měřením a ověřením toho, zda zásady dodržují osvědčené postupy od výrobce PAN.

Součást BPA je provádění více než 200 bezpečnostních kontrol v konfiguraci firewallu a poskytuje pro každou kontrolu skóre úspěšnosti / selhání. Každá kontrola je osvědčenou praxí, kterou určili odborníci na bezpečnost společnosti Palo Alto Networks. Pokud kontrola vrátí chybějící skóre, nástroj poskytuje odůvodnění pro nedostatečné skóre a jak problém vyřešit.

Příklad reportu BPA (link na soubor), v případě zájmu o report z vaší infrastruktury zadejte požadavek přes náš support portál.

Securiry Lifecycle Review

Je lepší se vyvarovat se narušení bezpečnosti - než se vyhýbat se výmluvám později.

Při narušení zabezpečení sítě se obvykle mnoho společností snaží najít odpovědi na otázky:
- Kdo je na vině?
- Co jsme udělali špatně?
- Stane se to znovu?

Získejte bezplatný přehled o životním cyklu zabezpečení (SLR), který ukáže, co se děje ve vaší síti. Pomocí našeho SLR reportu objevte, které aplikace, hrozby a zranitelná místa jsou ve vaší síti. (Příklad takového reportu naleznete zde), v případě zájmu o report z vaší infrastruktury zadejte požadavek přes náš support portál.

Vyzkoušejte si produkty Palo Alto Networks na vlastní infrastruktuře

 

Stáhnout trial