« Březen 2021 »
POÚTSTČTSONE
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Hands on LAB

Žádné obchodní prezentace! Chyťte si svého hackera!

Hands on LAB jsou bezplatné semináře zaměřené na živé vyzkoušení produktů Palo Alto Networks. Tech Data Vás zve na dva semináře Hands On LAB, každý z nich je tématicky zaměřen na jeden ze dvou stěžejních produktů Palo Alto Networks, tedy Next-Generation Firewall a Traps.

Hands On LAB
Next-Generation Firewall

Vyzkoušejte si během 4 hodin práci s nejlépe hodnoceným bezpečnostním produktem podle Gartneru v Next-Generation Enterprise Network Firewalls.

 

Naučíte se řídit bezpečnost:

  • Podle uživatele, a ne podle IP adresy (uživatel je Jan Novák, ne 192.168.1.56)
  • Podle aplikace, a ne podle portu (povolím Facebook, ne port 443)
  • Podle obsahu, a ne podle koncovky souboru (povolím prověření WORD dokumentu, ne .docx) Podle výsledku analýzy každého potenciálně nebezpečného souboru (každý Office dokument bude prověřen v Sandboxu)

 

Hands on Lab je kratký 4 hodinoví seminař ve formě praktických labů a zakladní vysvětlení každé funkce Identifikace aplikací, Content ID (IPS, Anti-Virus / Spyware, Filtrování adres URL, Blokování souborů), dešifrování SSL, GlobalProtect, vzdálený přístup, identifikace uživatele, atd.

Vedle oficiálního obsahu také vyučujeme osvědčené postupy v oblasti bezpečnosti, které administratorům umožní plně využívat potenciál firewallu Next-Generation Firewall společnosti Palo Alto Networks, protože nejenže vysvětlujeme teorii, ale jak využít všechny funkce v reálném životě.

Identifikace aplikací je důležitý prvek při stavbě bezpečné komunikace uživatelů v důvěryhodné nebo nedůvěryhodné síti. Jednoduchost použití je v tomto případě zásadní. App–ID, User–ID, Content–ID jsou základní stavební kameny, se kterými zajistíte vaši bezpečnou síť.

Hands On LAB
Cortex XDR(Traps): Endpoint security

Vyzkoušejte si během 2–3 hodin práci s vyspělou ochranou koncových bodů, která brání sofistikovaným útokům proti známým slabinám a blokuje neznámý malware. Dosahuje toho prostřednictvím vysoce škálovatelného a nenáročného agenta, který používá inovativní pojetí obrany před útoky bez jakýchkoli předchozích poznatků o konkrétních hrozbách. Traps tak organizacím poskytuje účinný nástroj na ochranu koncových bodů před prakticky každým cíleným útokem.

 

Naučíte se řídit bezpečnost:

  • Bránit všem útokům včetně těch, které zneužívají dosud neznámé zranitelnosti
  • Bránit všem škodlivým spustitelným souborům bez nutnosti předchozí znalosti
  • Detailně dokumentovat zastavené útoky
  • Bezpečnost na koncovém bodu může být vysoce škálovatelná
  • Nasadit nenáročného agenta, nijak nenarušujícího normální provoz
  • Úzce se integrovat se síťovým a cloudovým zabezpečením